KONST / Litografier / Färglitografi 16003074
nr 1600 3074
Ilkka Pärni
(f. 1959), Sverige
Komposition. Signerad EA-upplaga, numrerad 5/90, daterad -95. Bildmått: 34x15,5 cm, färglitografi, yttermått inklusive ram: 49x34 cm
Ilkka Pärni, svensk bildkonstnär född i Imatra, Finland 1959.
Utrop:
600 kr
Såld:
700 kr
måndag 26 februari 2024
kl 20:09:56
350 kr
350 kr
350 kr (Budbetjänt)
400 kr
600 kr
500 kr
600 kr (Budbetjänt)
Ilkka Pärni
Läs mer om Ilkka Pärni